heart
baskey

Showroom Cotroceni - Bucuresti

Adresa: Strada Progresului, Nr. 1-3 (Intersectia Razoare), Sector 5 (Waze/Google maps Delta Studio)

Momentan exteriorul cladirii este in renovare, interiorul nu este afectat, asa ca va asteptam in showroom.


Telefon: 0374.659.007; COMENZI ONLINE: 07733674940739885081 
Email: office@deltastudio.ro | marketing@deltastudio.ro

PROGRAM:

Luni-Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: 10:00 - 16:00  consiliere disponibila doar pana la ora 14:00                                                            Duminica: 10:00 - 14:00  deschis doar pentru vizita si informare

*Sambata intre 14.00-16.00 si duminica nu se pot face comenzi sau achizitii.

 

 

Showroom Cotroceni - Bucuresti
AGENTII - DELTA STUDIO

In showroom-urile noastre, orice client primeste un tratament VIP, avand de la inceput un consultant special dedicat. Acesta il ajuta sa aleaga produsele potrivite nevoilor sale si ii recomanda un arhitect Delta Studio pentru a detalia impreuna, mai departe, proiectul. Consultantul personal va ramane alaturi pe toata durata proiectului, asigurandu-se ca rezultatul este cel dorit. Interactiunea cu profesionistii nostri, Consultanti si Arhitecti de Interior dedicati, va ajuta sa va optimizati bugetul si sa va clarificati mai bine nevoile si dorintele.

Valentina Petrescu (Bucuresti)
Valentina Petrescu (Bucuresti)
Manager showroom
 
valentina.petrescu@deltastudio.ro
Petronela Matei (Bucuresti)
Petronela Matei (Bucuresti)
Key Account Manager
0723.513.172
petronela.matei@deltastudio.ro
Claudia Coteanu (Bucuresti
Claudia Coteanu (Bucuresti
PR & Marketing Manager
 
claudia.coteanu@deltastudio.ro
Laurentiu Sterian (Bucuresti)
Laurentiu Sterian (Bucuresti)
Coordonator Proiecte
0727.730.708
laurentiu.sterian@deltastudio.ro
Ioana Birtea (Bucuresti)
Ioana Birtea (Bucuresti)
Arhitect de interior
0729 019 082
ioana.birtea@deltastudio.ro
Smaranda Laiu (Bucuresti)
Smaranda Laiu (Bucuresti)
Arhitect de interior
0724 353 476
smaranda.laiu@deltastudio.ro
Daniela Pandele (Bucuresti)
Daniela Pandele (Bucuresti)
Arhitect de interior
0723.102.731
daniela.pandele@deltastudio.ro
Alina Stoica (Bucuresti)
Alina Stoica (Bucuresti)
Arhitect de interior
0757.021.509
alina.stoica@deltastudio.ro
Alexandra Danciu (Bucuresti)
Alexandra Danciu (Bucuresti)
Coordonator proiecte
0722575369
alexandra.danciu@deltastudio.ro
Adina Maracine (Bucuresti)
Adina Maracine (Bucuresti)
Consultant vanzari
0738 849 380
adina.maracine@deltastudio.ro
Simina Iorga (Bucuresti)
Simina Iorga (Bucuresti)
Consultant vanzari
0724 252 497
simina.iorga@deltastudio.ro
Iuliana Dinu (Bucuresti)
Iuliana Dinu (Bucuresti)
Consultant vanzari
0723.131.397
iuliana.dinu@deltastudio.ro
Expuneri - Delta Studio
A 1 A 2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 A9 A10 A11 A12 A13 A14 A15 A16 A17 A18 A19 A20 A21 A22 A23 A24 A25 A26 A27 A28 A29 A30 A31 A32 A33 A34 A35 A36 A37 A38 A39 A40 E1 E2 E3 E4 E5 E6 E7 E8 E9 E10 I - A1 I - A2 I - A3 I - A4 I - A5 I - A6 I - A7 I - A8 I - A9 I - A10 I - A11 I - A12 I - A13 I - A14 I - A15 I - A16 I - A17 I - A18 I - A19 I - A20 I - T1 I - T2 I - T3 I - T4 I - T5 I - T6 I-T7 I-T8 I - T9 I - T10 M1 P-A1 P-A2 P-A3 P-A4 P-A5 P-A6 P-A7 P-A8 P-A9 P-E1 P-T1 P-T2 P-T3 P-T4 P-T5 P-T6 P-T7 P-T8 P-T9 P-T10 P-T11 T1 T2 T3-A T3-B T4 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T13 T14 T15 T16 T17 T18 T19 T20 T21 T22 T23 T24 T25 T26 T27 T28 T29
Harta Showroom
harta_showroom
harta_showroom
PROGRAMEAZA INTALNIRE IN SHOWROOM
Solicita consultanta de specialitate
CLICK AICI!