search
heart
baskey

Showroom Principal - Bucuresti

Adresa: Strada Progresului, Nr. 1-3 (Intersectia Razoare), Sector 5
Telefon: 021/411.25.46 / COMENZI ONLINE: (+4)0773367494
Email: office@deltastudio.ro | marketing@deltastudio.ro

PROGRAM:
Luni-Vineri: 09:00 - 18:00
Sambata: 10:00-14:00

Showroom Principal - Bucuresti
AGENTII - DELTA STUDIO

In showroom-urile noastre, orice client primeste un tratament VIP, avand de la inceput un consultant special dedicat. Acesta il ajuta sa aleaga produsele potrivite nevoilor sale si ii recomanda un arhitect Delta Studio pentru a detalia impreuna, mai departe, proiectul. Consultantul personal va ramane alaturi pe toata durata proiectului, asigurandu-se ca rezultatul este cel dorit. Interactiunea cu profesionistii nostri, Consultanti si Arhitecti de Interior dedicati, va ajuta sa va optimizati bugetul si sa va clarificati mai bine nevoile si dorintele.

Valentina Petrescu (Bucuresti)
Valentina Petrescu (Bucuresti)
Manager showroom
0723.259.221
valentina.petrescu@deltastudio.ro
Claudia Coteanu (Bucuresti
Claudia Coteanu (Bucuresti
PR & Marketing Manager
claudia.coteanu@deltastudio.ro
Petronela Matei (Bucuresti)
Petronela Matei (Bucuresti)
Key Account Manager
0723.513.172
petronela.matei@deltastudio.ro
Vlad Savu (Bucuresti)
Vlad Savu (Bucuresti)
Online Manager
vlad.savu@deltastudio.ro
Beatrice Tirzianu (Bucuresti)
Beatrice Tirzianu (Bucuresti)
Consilier vanzari - arhitect de interior
0724 353 480
beatrice.tirzianu@deltastudio.ro
Cristina Ionita (Bucuresti)
Cristina Ionita (Bucuresti)
Arhitect de interior
0732 719 558
cristina.ionita@deltastudio.ro
Ioana Birtea (Bucuresti)
Ioana Birtea (Bucuresti)
Arhitect de interior
0729 019 082
ioana.birtea@deltastudio.ro
Smaranda Laiu (Bucuresti)
Smaranda Laiu (Bucuresti)
Arhitect de interior
0724 353 476
smaranda.laiu@deltastudio.ro
Alexandra Danciu (Bucuresti)
Alexandra Danciu (Bucuresti)
Coordonator proiecte
0722575369
alexandra.danciu@deltastudio.ro
Irina Buta (Bucuresti)
Irina Buta (Bucuresti)
Coordonator proiecte
0730.707.114
irina.buta@deltastudio.ro
Serban Mihartescu (Bucuresti)
Serban Mihartescu (Bucuresti)
Consultant vanzari
0724.353.440
serban.mihartescu@deltastudio.ro
Adrian Radu (Bucuresti)
Adrian Radu (Bucuresti)
Consultant vanzari
0728.096.542
adrian.radu@deltastudio.ro
Adina Maracine (Bucuresti)
Adina Maracine (Bucuresti)
Consultant vanzari
0738 849 380
adina.maracine@deltastudio.ro
Simina Iorga (Bucuresti)
Simina Iorga (Bucuresti)
Consultant vanzari
0724 252 497
simina.iorga@deltastudio.ro
Expuneri - Delta Studio
Harta Showroom
harta_showroom
harta_showroom
PROGRAMEAZA INTALNIRE IN SHOWROOM
Solicita consultanta de specialitate
CLICK AICI!
back-to-top